Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04276.0670
Euro6.55046.5767
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret414028
Takvim

MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Mut Kaymakamı Muammer Köken, daire amirleri ve muhtarlarla istişare toplantısında bir araya geldi.
Kaymakam Köken, Mut Ziraat Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, ilçeye bağlı mahallelerin güvenlik, eğitim, sağlık ve sosyal hizmetlerinin kaymakamlık makamı himayesinde olduğunu ve yapılan bu toplantıda bir araya gelerek sorunların çözüldüğünü söyledi.
Daire amirlerinin kurumlarımız tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarlarımızı bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda konuşma yapan ilçe Kaymakamı Köken yaptığı konuşmasında; “İlçenin sorunlarını çözmek amaçlı düzenli olarak toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Toplantımızda muhtarlarımızın sorunlarını dinledik. Daire amirlerimiz, bu sorunları not alarak çözümüne ilişkin adımlar atacak. Bir önceki toplantılarda not alınan sorunlar çözümü için muhtarlarımıza bilgi verilecek. Mut ilçesinin sorunlarını hep birlikte çözmeye çalışacağız. Bu yüzden toplumun tüm katmanlarıyla sürekli olarak bu toplantıları yapıyoruz. Muhtarlar idaremizin temel taşları ve demokrasinin kılcal damarlarıdır. Onların sorunlarına çare bulmak ise bizim görevimizdir" dedi.
Devlet Su İşleri, Karayolları Bölge Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mut Belediyesi, EnerjiSa kurumlarında görevli personellerin katıldığı toplantıda, muhtarlar tek tek söz alarak sorunlarını dile getirdi. Sorunların için çözüm yolları hakkında kurum yöneticileriyle istişare yapıldı.

374 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat