Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret795249
Takvim
Saat
KÜNYE
MUT'TAN HABER GAZETESİ
Kurucusu: Sıtkı SOYLU
İmtiyaz Sahibi: Ali Yaver SOYLU
Yazı İşleri Müdürü: Halil SÖYLEMEZ
Tel: 0324 774 13 69 
www.muttanhaber.net
e-mail:
aliyaversoylu@hotmail.com
U
ETS : 15016-10186-48762

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Arkin Yavas (22/02/2013 00:22)
Konu : Tebrik ve tavsiye!
Mesaj : Mut´un en iyi gazetesi! Cok daha guzel, cok daha modern bir görunume kavusmus tebrik ederim! Nacizene bir tavsiyem olacak! Burda yurtdisindaki yerel gazetelerde genellikle kucuk anons sayfalari bulunmakta, insanlar satmak istedikleri ev, araba, mobilya ya da herhangi bir esyanin ilanini vererek duyurular yapmaktalar! Ayrica yeni dogan bebeklerin aile fertleriyle cekilmis bir fotografi isim, boy, kilo gibi dogum bilgileriyle beraber yayinlanarak dost ve akrabalara duyurulmaktadir! Ayrica o gazete ileride guzel bir ani olur cocuk icin! Benzer bir calismayi halki tesvik ve ikna ederek yapabilirsiniz diyorum! Calismalarinizda basarilar!
mustafa turgut (23/12/2012 10:23)
Konu : köşe yazarlarını
Mesaj : gazeteniz genelde iyi ancak güncel olursa daha iyi olur.zira bizler mut dışında yaşıyoruz memleketten taze haber olurasa seviniriz.köşe yazarlarını göremedim.spordan sayfa yokselamlar iyi yayınlar
"Mustafa Bey ilginiz için teşekkürler. Gazetemiz haftalık olduğu için haberleri haftalık yayınlıyoruz. Günlük olarak güncelleme şanşımız pek yok, zira matbaa işlerimiz yoğun oluyor. Spor haberlerini de yeri geldiğinde yayınlıyoruz ama dediğiniz gibi daha fazla yer verilebilir. Yorumunuz için teşekkürler. Esen kalın."
Editör Notu
Y.Oğuzhan ÖRNEK (07/08/2012 23:46)
Konu : tebrik
Mesaj : gazetinin başarılarının devamını dilerim.çok güzel olmuş.ancak biraz daha güncel olursa biz gurbettekiler için çok iyi olur.birde aramızdan ayrılanlar sayfası olsa daha da güzel olur.saygılar.