Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret575898
Takvim
Saat

KAYMAKAM BİNGÖL KARNE DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI

KAYMAKAM BİNGÖL KARNE DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Şehit Ahmet Ersoy İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi. 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını geride bırakan öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Kaymakam Batuhan BİNGÖL, karne dağıtım törenine katılarak, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı kapanış ve karne dağıtım töreninde bir konuşma yapan Kaymakam BİNGÖL, “Bugün, ilçemizde eğitim gören 11.395 öğrenci yılsonu tatiline girmektedir. Karne heyecanı yaşayan tüm öğrencilerimize, çocuklarının geleceği için büyük fedakârlık gösteren ailelerine ve eğitim camiamızın tüm değerli öğretmenlerine sevdikleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yılsonu tatili diliyorum” dedi.
Velilere tavsiyelerde bulunan Kaymakam BİNGÖL, ''Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların başarılarına olduğu kadar başarısızlıklarına da sahip çıkmalı, sevgi ile yaklaşmalıyız. Onları asla kırmadan ve incitmeden; doğru yönlendirme, sorunların kaynağına ulaşma ve çözüm yollarını arama konularında sizlerden azami gayret bekliyorum." ifadelerini kullandı.

31 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın