Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam114
Toplam Ziyaret582391
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
TÜRK MİLLETİ´NİN DİN´İ, MİLLİ DEĞERLERİ´NDEN VE KADINLARIMIZDAN ELİNİZİ, DİLİNİZİ ÇEKİN...!
18/04/2018
Gazetelerde, TV´lerde gün geçmiyor ki, bir haber.! Ülkemizde her gün zuhur eden ve başkalarını bilmem ama benim çok canımı sıkan bu haberler; ya dini, ya milli, ya da kadınlar hakkında oluyor.
Halk arasında bir söz vardır: " Dinime laf eden bari Müslüman olsa." diye. Ben bu sözü doğru bulmuyorum, tasvip de etmiyorum. Fakat özüne bakarak diyorum ki; " Dini ve Milli konularda, kadınlarımız hakkında ileri-geri konuşup kendilerini söz söylemeye yetkili görenler, görüş bildirdikleri hususlarda ehil olsalar gam yemeyeceğim.!
Fizik ´de bir kural vardır. " Suyun boşalttığı yeri hava, havanın boşalttığı yeri su doldurur."
Bu tiplerde; devletin vatandaşını sağlıklı bilgilendirme adına konuşacağı önemli konular da, maalesef devlet sustuğu için, meydanı boş bulup, husule gelen boşluğu (fırsatı ganimet bilerek) dolduran haddini bilmeyen hadsizler çıkıp bilip-bilmeden, yalan-yanlış ahkam kesiyorlar.
Bunlar;
1- DİNİ KONUDA: Yüce Allah(c .c)´ın biz kullarına "okuyalım, anlayalım ve uygulayalım" diye gönderdiği İlah-i Mektubu´nun muhteviyatını kendi nefsani ve şeytani düşüncelerine göre yorumlamaktan, inanan insanları, dünyevi çıkarları için, Alla h(c.c) adıyla aldatmaktan asla çekinmezler.
2- MİLLİ KONUDA : Vatan, Millet, Bayrak ve de bunlar için kanını, canını, ömrünü, en ufak bir tereddüt göstermeden (çekinmeden) hasredenler, Türk Milleti´nin milli değerleri olmasına rağmen, bu tartışılmazları her fırsatta-her vesile ile tartışmaya açarak, Türk Milleti'nin sinir uçlarıyla oynamayı kendilerine şiar edinmişlerdir.
3- KADINLARIMIZ HAKKINDA: Allah (c.c), kadın ve erkeği birlikte ifade ederken, kadını güneşe erkeği Ay'a benzetirken, kadın "ANA" ve "NEFES" iken, tiyniyetleri-zihniyetleri çukur mesabesinde olduğundan, kadınlarımızı daima aşağılık görürler, olmayan akıllarıyla da sadece belden aşağıyı düşünürler.
Ve yine bunlar;
- Ya belli bir ideolojinin artıklarıdırlar.
- Ya da aklını ve iradesini herhangi bir cemaate-tarikata rücu ederek Allah (c.c)´a kulluk yerine, Kul'a kulluk etmeyi tercih etmiş akıl ve irade yoksunu zavallılardır.
- Yahut ta karakterini çukura düşürmüş sapıklardır.
Yukarıda zikredilen hususlarda, devlet sustuğu için sürekli konuşarak Türk Milleti´nin huzurunu kaçırmaya devam eden bu çukurlar güruhuna, DEVLET´İN; milli birlik ve beraberliğin ebed-müdded devamını göz önünde bulundurarak acilen hadlerini bildirmesi gerekiyor.
"Her koyun kendi bacağından asılır." Herkes yaptığı yanlışın, işlediği günahın hesabını bu dünyada devlete, huzurda Allah (c.c)´a verecektir. Devlet mürşit olduğuna göre, bu konularda ve diğer bütün konularda yalnız devlet konuşur, herkes susar.
Bu sebeple; ne idiğü belli olmayan artıkların, kevkilerinin içindeki kokuşmuş ideolojilerine göre insanları yönlendirmeye, onların değerleriyle oynamaya, tekdir veya tahkir etmeye hakları yoktur.
Dini ve milli değerlerimizden ve de kadınlarımızdan kırılası ellerinizi, kopası dillerinizi çekin.!
SAYGILARIMLA.


1635 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
TRUMP MI? TRAMPET Mİ? - 30/01/2019
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
 Devamı