Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam104
Toplam Ziyaret582381
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
15 TEMMUZ’DAN CUMHUR İTTİFAKINA...!
30/05/2018
15.Temmuz.2016 tarihi hepimizin malumu. Başlarında takke, gövdelerinde cübbe, ellerinde tesbih olan sözde yüzyılın altın nesli olarak, dini ve milli değerlerine sonsuz bağlılık içindeki Türk Milleti´ne allayıp-pullayıp yutturulan F tipi yapılanmanın mimarları; takkelerini miğfer, cübbelerini kamuflaj, ellerindeki tesbihi de silaha dönüştürerek, 15. Temmuz. 2016 günü firavunca davranışla, bu mazlum millete tarihindeki en karanlık gecelerinden birini yaşattılar.!
Şeytanın yeryüzündeki görünen yüzü ABD ve hempalarının eğittiği, öğrettiği, şirinlik muskasına dönüştürdüğü ve alenen lojistik destek verdiği; (Hani bilirsiniz, halkımız der ya; " doğan görünümlü şahin ") tıpkı bunun gibi kalbinde iman-Allah (c.c) korkusu olmayan Müslüman görünümlü Müslüman bozuntuları, Türk Milleti´nin alın teriyle satın alınmış, TÜRK´ÜN düşmanına karşı kullanılacak 35 uçakla, 74 tankla, 246 zırhlı araçla, 3 askeri gemiyle, 3.992 silahla ve 37 helikopterle darbe teşebbüsünde bulundular. " Haksız yere bir insanı öldürmenin, bütün insanları öldürmek gibi olduğunu " bildiren İlahi Emri unutarak Kendi devletine, kendi milletine  kurşun sıkarak, mazlumların kanına girdiler, zalimlerden oldular.
15 Temmuz karanlığı aydınlığa dönüşünce, " Birlikte hayır, ayrılıkta azap vardır "dan hareketle Yenikapı ruhu doğdu.
Bu ruhun doğduğu yerde, Milliyetçi Hareketin Lideri, Genel Başkan Sayın Dr. Devlet Bahçeli, yaptığı konuşmasında; " 15 Temmuz, haçlı zihniyetinin yeni bir istila denemesi, yeni bir kıyım ve yıkım hamlesiydi. Alim ve hoca görünümlü bir terörist, sığındığı Pensilvanya´dan getirdiği beddua seanslarıyla, nefret söylemleriyle, öfke nöbetleriyle, Amerikan şeytanı ve hempalarına göbeğinden bağlı cinayet örgütüne, Türkiye´ye VUR emri verdi. İblise ruhunu satan bu vaiz, Müslüman görünümlü bu voyvoda, ihanetle Türk ve Türkiye düşmanlığıyla doruğa çıktı, fitne ve münafıklıkta rekor kırdı. Haçlı emellerinin taşıyıcılığını yapan fetö, Türkiye'nin kalbine nişan aldı." dedi.
Ayrıca, Yenikapı´da toplanan 5 milyon vatan sevdalısına;
- Yıkılmadan ve ayaktayım diyerek Yenikapı'ya koştunuz.
- Yen bir dirilişin müjdesini verdiniz.
- Üzerinizde oynanan oyunlara, fitnelere rağmen cesaretle dik durdunuz.
- Al bayrağımızı gururla yükselttiniz.
- Şehitlerimize yüreklice sahip çıktınız.
- Kardeşliği inançla savundunuz.
- Hainlere dersini vermekten çekinmediniz.
- Teröristlere hadlerini bildirdiniz.
- Yenilgi nedir.? tanımadınız.
- Ben de varım ve buradayım dediniz.
- Bahtiyarım. Çünkü bu meydanda Türk´ün şahlanışını gururla izliyorum.
- Mutluyum. Çünkü millet, irade, inanç burada. Bükülmez bilek, eğilmez baş, yenilmez milli kudret burada, bu meydanda diye seslendi.
Bu ses; özündeki Yüce Allah (c.c)´ın "tefrikaya düşmeyin" emriyle hareket ederek,..... Ta Cumhur İttifakına kadar ulaştı. Cumhur İttifakının doğuş sebebi oldu.
Bu noktaya gelirken, gelinceye kadar; adı devlet olan, devletinden başka hiçbir düşüncesi olmayan Milliyetçi Hareketin Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli, hep Türkiye Cumhuriyeti Devleti´nin BEKA sorunu ile karşı karşıya olduğu vurgusunu yapmıştır. Bu hususu, bıkıp usanmadan devlete anlattı, millete anlattı.
Tabii... Anlayan anladı. Ama ne hikmetse, camianın içindeki bazı ülkü nedir.? bilmeyenler, hayatında ülkücü olmayıp ülkücülerin sırtından geçinenler, milliyetçiliği kuru bir kelimeden öteye taşıyamayanlar anladı, ne de camianın dışındaki MHP ve Türk düşmanları anladı.
Buna rağmen; Sayın Dr. Devlet Bahçeli, dur-durak bilmeden " devletimizin geleceği tehlikede, ayrılmaya-ayrışmaya yer yok, mutlak birlik ve beraberlik içinde olunmalı, birlikte hareket edilmeli telkininde bulunarak, ileriye yönelik bir ittifak oluşturulması gerektiğini " söyledi.
Böylece, neticesinde, Cumhur İttifakı doğdu. Doğmasına doğdu da, görebildiğimiz kadarıyla şer odaklarının hiç hoşuna gitmedi. Hiç susmadılar, durmadılar, çıldırdılar. İTTİFAKA:
- Çıkar ittifakı,
- Koltuk ittifakı, dediler.
Oysa bu ittifakın ortak noktası, ortak değeri DEVLET´Tİ. Bir türlü anlayamadılar.
İşte bu anlayamayanlar, anlamakta zorluk çekenler, yönleri doğu-batı, kuzey-güney gibi birbirlerine zıt olmalarına ve hiçbir ortak değerleri bulunmamasına rağmen ittifak oluşturdular.
Şimdi bu düşman kardeşlere, karşıya layık gördükleri çerçevede sormak lazım.: "Oluşturduğunuz ittifak hangi çıkara hizmet edecek." Dilin kemiği yok. İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batıracaksın...!
SAYGILARIMLA.


1377 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
TRUMP MI? TRAMPET Mİ? - 30/01/2019
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
 Devamı