Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam104
Toplam Ziyaret582381
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
30/01/2019
ABD başkanı Trump Suriye´den çekileceğiz deyince aklıma geldi. Onun adının da, kendinin de Trump değil, trampet olduğu. Göreve geldiğinden bugüne (eminim sonrasında da aynı olacak) özüyle sözü hiç örtüşmedi. Doğru söylediği ve sözünde durduğu asla görülmedi. Tam bir riyakar, dört dörtlük yalancı. O sadece bir trampet. Bu Trump denen trampet, yaklaşık 330 milyon nüfusa sahip ABD'yi yöneten çoğunluğu Yahudi (Siyonist), kalanı da ermeni ve İngiliz´lerden oluşan 5 milyon insan görünümlü şeytanların her birinin boynunda asılı. Bagetler onların elinde. Trampeti istedikleri gibi çalıyorlar. İster dinle, ister dinleme. İster uy, ister uyma. Dinlesen de, dinlemesen de, uysan da uymasan da Dünya'daki 206 devletin, milletin, yani insanlığın başına bela.
İşe girmek için müracaat eden vatandaşa sözlü sınavda sormuşlar: " Türkiye´nin komşuları hangi ülkelerdir.? "
Vatandaş başlamış saymaya: Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya vs. derken, komisyondakiler; " O saydığın ülkeler bizim komşularımız değil, bizim komşularımız; Irak, İran, Suriye vs. diye hatırlatınca, vatandaş; öyle söyleseniz de, benim söylediklerim doğru. O ülkeler bizim komşularımız değil.? " diye itiraz etmiş.
İnsan düşününce doğru olduğunu görüyor ve anlıyor.
  Ne kadar emperyalist ülke varsa, sözde komşularımız olan bu ülkelerdeki yönetim sisteminin sütr-e gerisinde, bu emperyalistlerin varlığını, ayak izlerini ve iradelerini görebiliriz. Burunlarını sokmadıkları neredeyse hiçbir konu yok...!
Nato´ya girdiğimizden beri; NATO denilen bu şeytanlar topluluğu ve dışında kalan ülkeleri her an, her yerde, her konuda komşumuz olarak karşımızda çıkmaktadır...!
Biz bunları; inancımız gereği yaratılmışlar olarak düşman görmediğimiz için; komşu diyoruz, dost diyoruz, müttefik diyoruz, stratejik ortak diyoruz ama, bunlar melunlukta sınır tanımıyorlar.
Buradan çıkan sonuç:
Başta ABD olmak üzere, emperyalistlerin tamamı, şeytanın yeryüzündeki görünen yüzleridir. Yüce Allah(c.c); Kur´an´ı Kerim´de " şeytan sizin apaçık düşmanınızdır." buyuruyorsa, Türk Milleti´nin kendinden başka dostu da bulunmuyorsa, Türk Milleti; şeytandan dost olmayacağını iyi bilerek, her alanda üzerine düşeni bil hakkın yerine getirmeli,  Refik-i Ala'nın dostluğuna samimiyetle sarılmalıdır. Birlik-beraberliğini sonsuza kadar korumalı ve kendi göbeğini kendi kesmelidir.
Eğer; trampetçilerin, davulcuların, zurnacıların peşine takılıp gidersek, onların karanlık dünyalarında kaybolup gitmek mukadderdir.
Devlet yönetiminde, heva-hevese yer yoktur, akıl ve irade esastır.
SAYGILARIMLA.


2152 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
YUNAN MİTOLOJİSİNDEKİ ZEUS VE HELEN - 21/11/2018
YUNAN MİTOLOJİSİNDEKİ ZEUS VE HELEN
 Devamı