Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam104
Toplam Ziyaret582381
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
TERÖR - 3
20/04/2016
Gözlerimi kapatıyor, ana kucağı kadar sıcak, her santimetrekaresinde şehit kanı bulunan 814.578 kilometrekarelik, Türk ( her ne kadar bu memlekette Türk kelimesinden, Yüce Allah(c.c)´ın " sizleri milletler halinde yarattım..." emrine rağmen nefret eden, yok sayan gafillere rağmen, ben mensubu bulunduğum milletimi gururla ifade ediyorum. ) Milleti´nin kendine yurt edindiği Anadolu toprağını ( haritasını ) gözümün önüne getiriyor ve soruyorum :
1- ABD ve hempalarının kurduğu, desteklediği pkk ile yapılan silahlı mücadelenin devam ettiği Mardin, Diyarbakır, Hakkari, Van ve diğer bazı iller sınırlarımız içinde mi ?
2- Sınırlarımız dışında ise diyeceğim ama yok, eğer içinde ise, ki içinde, öyleyse itlaf edilenlerin sayısına bakılırsa binlerce terörist buralara nasıl ve nereden gelmiştir.? Bu kadar silah, mühimmat, patlayıcı madde nasıl ve kimler tarafından getirilmiştir.? Elle, kazma-kürekle kazılması mümkün olmayan hendekler, kanallar, tüneller nasıl, ne ile, kimler tarafından kazılmış ve ne hikmetse kimse görmemiştir.? 
3- Bütün bunlar olup biterken ülkeye siyaseten yön verenler, karar merciinde oturanlar (güvenlik kuvvetlerimiz- asker/polis hariç ) Allah(c.c) aşkına ne yapıyorlardı.?
4- Bu teröristler ve yandaşları şehirlerimizde bukadar tahkimat yaparken, askerin kışlada, polisin karakolda, istihbaratın sütre gerisinde tutulma sebebi acaba nedir.?
5- Sonucunda bugün gelinen noktanın ve her gün bir bir toprağa verdiğimiz fidanlarımızın  müsebbibi kimdir, kimlerdir.?
6- abd ve hempalarının ermeni terör örgütü Asalanın yerine kurduğu, arkasında durduğu, yerli işbirlikçileri ile başımıza bela ettiği, niyeti ve amacı belli olan PKK terör örgütü hakkında niçin son 3-4 yıldır gereği yapılmamıştır.?
7- Eli silahlı, başı külahlı terör örgütünün faaliyetleri sloganla ( kahrolsun PKK demekle, lanetlemekle, birbirinize selam verin, şehirlerimizi Bağdat,´a döndürmeyeceğiz diye haykırın demekle, vb.,) önlenebilir mi.?
8- Devlet; eline kadife eldiven giydirilmiş demir yumruğunu, bütün hainlerin kafasına son darbe olarak indirmede niçin geç kalmıştır.?
9- Rüyasında bile olsa, bir farenin sakalının içinden geçmesine izin vermeyen rahmetli Nasreddin Hocanın gösterdiği basiret, bu hainlere karşı niçin gösterilememiştir.?
Netice: Türk Milleti, her tür mücadelede devletinin sonuna kadar arkasındadır, yanındadır. Bıçak kemiğe dayanmış, fazlasıyla milletin canı yanmaktadır. Artık, gereği neyse yapılmalı, laf kalabalığı, laf ebeliği yapılmamalı, milletin aklıyla daha fazla alay edilmemelidir. Durum muacceldir. Yoksa, gelecek her gün, zor gün olacaktır.
Rahmetli Abdurrahim Karakoç der ki: - Gene tehir etme üç ay öteye

Bu dava dedemden kaldı hakim beğ.
Otuz yılda babam düştü ardına
Siz sağ olun, o da öldü hakim beğ.
.......................................
Yaşım yetmiş iki, usandım gel-git
Bini geçti burada yediğim zılgıt
Eğer diyeceksen bana ne, öl git
Oğlumun bir oğlu oldu hakim beğ. 

Şairimizinde dediği gibi, Milli değerlerimiz ve namusumuz olan Vatan, Millet ve Bayrak için, ben varım, oğlum da var, Allah(c.c)´a şükür oğlumun oğlu da var. Bu işin lam´ı, cim´i yok.  Biz, üzerimize düşen ne ise yapmaya hazırız. Yeter ki yetkililer, bu baş ağrısını daha fazla ÖTELEMESİN.
SAYGILARIMLA


1582 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
TRUMP MI? TRAMPET Mİ? - 30/01/2019
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
 Devamı