Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam105
Toplam Ziyaret582382
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
TERÖR - 4 ÖNLENEBİLİR Mİ?
31/08/2016
TERÖR : Terrere, Latince bir kelimedir. Bir toplumda, bir grubun halkın direncini kırmak, meydana getirdiği ortak korku- kanun otoritesini veya toplum yapısını yıkmak için giriştiği, korku ve yılgınlık  saçan şiddet hareketleri olarak tanımlanabilir. 
TERÖRİST : Bir kişi veya grubun bir amaca ulaşmak için seçtiği ve zora dayalı yöntemle yasalara aykırı hareket edenler olarak adlandırılır.
Silahlı-silahsız, toplumda meydana getirdikleri korku ve yılgınlık saçan şiddet hareketlerinin müsebbi olan kişi veya grupların hedefe ulaşmak için kullandıkları yöntemler farklıda olsa, nihai hedefleri aynıdır. Nedir o.? Türkiye Cumhuriyeti Devletini ortadan kaldırmaktır. Bir grubun maksadı; (PKK hariç) ortadan kaldırmayı düşündüğü Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yerine Marksist-Leninist veya maoist (Rusya ve Çin güdümünde) devlet yönetimi oluşturmak. Burada PKK hariç dedim. Çünkü; ABD´nin ermeni terör örgütü Asala´nın yerine kurdurduğu ve desteklediği PKK terör örgütünün amacı Kürt devleti kurmak değil, Amerikan projesi olan büyük Ermenistan devletinin alt yapısını hazırlamaktır. Her ne kadar yetkililerce dillendirilmese de, PKK yönetiminin neredeyse tamamı ve taraftarları kripto ermenidir. Diğer bir grubun yani elinde tespih, başında takke, üzerinde cübbe olan badem bıyıklı, badem yüzlü, badem gözlü,  sadece mensubu bulunduğu cemaatlerin hoca efendilerinden talimat alan, Yüce Allah(c.c)´ın gösterdiği yoldan değil, faaliyet gösterdikleri yeraltı dünyasının hoca efendilerinin tarif ettikleri yoldan giden, Allah(c.c) adıyla aldatmayı kendilerine şiar edinmişlerin maksadı ise;kafir devlet, mürtet devlet dedikleri Türkiye Cumhuriyetini, Devletini ve nefret ettikleri Türk Milletini yok etmek, yerine CIA ve mı6´nın uşaklığını yapacak ne idiğü belli olmayan bir din devleti kurmak. Peki. Devletimizin bekası için tehdit unsuru olan bu illegal terör örgütleri etkisiz hale getirilebilir mi.? Getirilebilir. Hem de tam bir yılda. Nasıl mı.?
1- Doğru tespit, doğru teşhis, doğru tedavi uygulanırsa,( Ne,  9 ağustos 1984´de Asala´nın yerine Amerika tarafından desteklenen ve sahaya sürülen eli kanlı terör örgütü PKK hakkında, nede son 50 yıl içinde faaliyetlerine hız veren ve her iktidar döneminde ellerinde tespih, başlarında takke, üzerlerinde cübbe olduğu için hiç sormadan, sorulmadan, sorgulanmadan yardım gören dinci örgütlerle ilgili bu çerçevede gereği tam olarak yapılmamıştır.)
2- Uygulanan yanlış politikalar neticesinde yok olmaya yüz tutmuş Milli birlik ve beraberliğin, kardeşliğin samimiyetle (sahtekarların olmayan kardeşliği değil) yeniden tesisi sağlanırsa,
3- Ülke ve millet menfaati, her türlü şahsi menfaatin önünde tutulursa,
4- Görev yapan siyasi ve bürokratlar, bulundukları görevlerde Türk Milletine hizmet için orada olduklarını unutmazlarsa,
5- Siyasi ikbal hesabı yapılmazsa,
6- Alperenler diye tarif ettiğim güvenlik güçlerimiz, terörle mücadelede tam yetkili kılınırsa, ( yani bal yapmaz arı gibi vızıldayan, her şeye kem-küm eden, güvenlik güçlerimizin hareketini engelleyen unsurların ortadan kaldırılması.)
7- Samimiyetle gerekli tedbiri alınır, Yüce Allah(c.c)´ın ipine sarılınırsa,
8- Şeytani olan ben bilirim düşüncesi terk edilir, Allah(c.c)´ın emri olan müşavere tercih edilirse,
9- Her şeye maydanoz olunmaz, az ve öz konuşulur, Türk Milletinin milli ve dini değerleriyle sürekli oynamaktan vazgeçilirse,
10- En üstün silah, Allah(c.c)´ın biz insanları mücehhez kıldığı akıldır. Yetkililer; akıllarını, şeytani ve nefsani kirlilikten arındırırlarsa, terörde, teröristte yok edilir. Yoksa, kul´a kulluğa, karnınıza kulluğa devam edilirse, hep beraber yok olacağız demektir.
SAYGILARIMLA


1452 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
TRUMP MI? TRAMPET Mİ? - 30/01/2019
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
 Devamı