Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret583291
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
DÜNÜN HOCA EFENDİSİ FETULLAH GÜLEN BUGÜNÜN FETÖ´SÜ...!
19/10/2016
Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, develer tellal iken, pireler berber iken; herkesin saygı duyduğu, önünde el- pençe divan durduğu, söylediği her sözün neredeyse ayet olarak algılandığı ve emir telakki edildiği, sözde koca koca adamların el öpmek ve divanında bulunabilmek için kuyruğa girdiği, devletin parasıyla okyanus aşılarak uğruna her tür fedakarlıkların yapıldığı, hatta burnunu sildiği peçetelerinin yenildiği, 2. Murat´ın Namaz´a kaldırdığı, Peygamberlik vehbi değil, kesbidir dolayısıyla hoca efendi Kur´anın eksiklerini tamamlıyor diyenlerin putlaştırıp taptıkları, asrın müceddidi olarak gördükleri, vs. vs. vs. ulu insan Fetullah Gülen adında bir hoca efendi varmış. Elinde tesbih, başında takke, üzerinde cübbe olunca, kimse toz kondurmuyor, karşısında kırk takla atılıyormuş. İltifatların, temennaların bini bir para. Gel zaman, git zaman yıl Ekim 2013 olmuş. Zat-ı şahaneleri kalp krizi geçirmiş. Vay...! Türkiye´den okyanus ötesine büyük büyük siyasiler, ünlerine ün katmış gazeteciler, büyük işadamları, geçmiş olsun mesajları gönderme yarışına giriyorlar. Bazı önemli kişiler ise telefonla geçmiş olsun diyorlar. Hoca efendi gösterilen bu ilgiden memnun, mutlu, mesut oluyor. Ve kendi gazetesine tam sayfa teşekkür ilanı veriyor...! Okuyalım.
Teşekkür.
" Kalp ritmine bağlı olarak geçirdiğim rahatsızlık sebebiyle bizzat telefon eden, dostlarım ve yakınlarım vasıtasıyla dualarını, şifa dileklerini ve hissiyatlarını ulaştıran, elektronik posta veya sosyal medya aracılığıyla geçmiş olsun temennilerini ileten, gece-gündüz dua yakarışlarını vicdanımda hissettiren kardeşlerime ve dostlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki bu kadirşinas insanların her birinin seslerini duyayım, onlara tek tek cevap vereyim. Ne var ki buna imkanlar müsaade etmiyor. Onların engin vefasına hiç olmazsa mukabelede bulunmak ve gönlümün soluklarını bir teşekkür arzı ile kadirşinas seslerine katmak isterdim. Hassaten herkesi kucaklayan yaklaşımı ile devletimizi hakkıyla temsil eden, onca yoğun devlet işlerinin arasında lütfedip fakiri bizzat arayarak her zamanki nezaketini bir kez daha gösteren sn. .... beyefendi´ye, sn. .... bey´e, sn. .....´ya, iş dünyamızın ve sivil toplumun değerli simalarına, sn. ........ liderlerine, onca iç ve dış gailenin getirdiği yoğunluk arasında lütfedip bizzat telefon ederek, samimi sesi, kalbe sürur veren duasıyla geçmiş olsun temennisinde bulunan sn. ..........beyefendi´ye, sn. ................´e, gazeteciler sn. ..........´e ve burada isimlerini tek tek sayamadığım bütün dostlara ve dualarını her daim vicdanımda hissettiğim aziz milletimize, gösterdikleri vefa ve sergiledikleri samimiyetten ötürü şükranlarımı arz ederim. Fetullah Gülen."
Görmek için göz olması gerekir. Tabi görmek için, önce bakmak gerekir. Önce bakacaksın, sonra göreceksin. Sonra gördüğünün ne olduğunu anlayacaksın, muhakemesini, muhasebesini, değerlendirmesini yapıp, sonrada nihai kararı vereceksin. Yaklaşık 50 sene önce ben bunların ve diğer bütün cemaatlerin (tarikatların) kafalarının içindekilerini sadece bir sohbetlerinde anladım. Anlamayanları da, anlamakta zorlanıyorum. Aramızda ol ısrarlarına rağmen, hep uzak durdum. Çünkü; akılları da,fikirleri de, zikirleri de kapkara ve kirli. Görmemek için kör, anlamamak için ise akılsız olmak gerekir.
Ellerindeki tespihe, başlarındaki takkeye, üzerlerindeki cübbeye bakınca hep şunları düşündüm ve gördüm. Başlarındaki takke ve üzerlerindeki cübbe şifre, ellerindeki tespih ise yağlı urgandı. Sıradan bir vatandaş olarak ben bunu gördüm ama, devleti yönetenler göremediler. Hep yüz verildi, yüzle çarpılıp devamlı yüceltildi. Bu sebeple, ejderhaya dönüşen zatın ve uşaklarının Türk Milleti´ni sokmasına mani olamadılar. Böylece, dünün hoca efendisi Fetullah Gülen, TÜRK MİLLETİNE yaptığı kötülüğün neticesinde, dün yüce iken, bugün sıfırla çarpılıp değersizleştirilmiş ve bugünün fetö´sü olmuştur.
Netice olarak; bir daha böyle olumsuzluklarla karşılaşmamak için, benim yetkililere naçizane tavsiyem, yeraltı dünyasında faaliyet gösterip, yeryüzünde  Türk Milletini Allah(c.c) adıyla aldatanlara ( cemaatlara-tarikatlara ) izin vermeyin. Türk Milletine bir iyilik yapın. Türk Milletinin, dini ve milli değerlerini, yeraltında faaliyet gösterenlerden değil, devletinden öğrenmesine vesile olun...!
SAYGILARIMLA


1510 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
TRUMP MI? TRAMPET Mİ? - 30/01/2019
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
 Devamı