Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam102
Toplam Ziyaret582379
Takvim
Saat
Hüseyin Şahin
insanolmak@hotmail.com
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MUT İLÇE TEŞKİLATI 12. OLAĞAN KONGRESİ İZLENİMLERİ...!
06/09/2017
1965 yılından bu güne hem ülkemizin, hem de MUT siyasetini yakından takip ederim. Siyaseti takip ederken bir Belediye Başkanlığı Adaylığım, 6 (altı) Milletvekilliği aday ve aday adaylığım oldu. MUT'ta yapılan MHP İlçe Kongrelerinin tamamına iştirak ettim. Yani siyasetin uzağında değil, hep merkezinde oldum. Geçen 52 yıllık zaman dilimi içersinde artı-eksi, iyi-kötü, olumlu-olumsuzluklarla karşılaştım. 
Ancak; son iki yıl içinde, özellikle boş olan İlçe Başkanlığı ve Yönetim Kuruluna 16.03.2017 tarihinde yapılan atama ve sonrasında (Referandum sürecinde), özellikle de kongre çalışmaları sırasında ve kongre esnasında(20.08.2017); Hani hep deriz ya: MHP'nin İÇİNDE,
- MHP'li olanlar,
- MHP'li geçinenler,    
- MHP'nin sırtından geçinenler, var.
İşte; MUT'ta,  MHP'nin sırtından geçinen, kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmeyen, ceplerindeki üç kuruş paralarından ve onlara tamah edenlerden başka dostları olmayan, ayak tırnaklarından saçlarının teline kadar bütün vücutlarına sirayet etmiş ve başkaları tarafından güdülenmiş, MHP Genel Başkanı Sayın Dr. DEVLET BAHÇELİ  düşmanlığı ile günlerini geçiren, sayıları 8-10'nu geçmeyen .................! yürüttükleri çukur siyasetini ve entrikayı geçmişte hiç görmedim.
Bu 8-10 kişilik gurup, "bizans entrikası mucidi" kim.? bilmiyorum ama, görebildiğim kadarıyla bizans entrikasının mucidine külahını ters giydirecek yeteneğe sahipler.
Siz okurlarıma kısaca kongre esnasını aktarmak istiyorum.: Salonda; İlçe Başkanlığına Aday olan arkadaşımz ve yönetime aldığı birbirinden değerli arkadaşlarımız birlik-beraberlik-kardeşlik mesajları verirlerken, Yüce Allah(c.c) "Tefrikaya düşmeyin" emrine uygun olarak "birlikte hayır, ayrılıkta azap vardır." derken, gelin bir olalım, diri olalım, iri olalım, kocaman olalım, Milli Devlet Güçlü İktidarı hep beraber kuralım çağırısında bulunurken, 8-10 kişilik, münafıklıkta sınır tanımayanlar;  
Kongre öncesinde, kongreyi yaptırmamak için çok çabaladılar. Başarılı olamadılar. Çünki, karşılarına aldıkları İlçe Başkan adayı ve Yönetim Kurulu üyeleri pırıl pırıl insanlardan oluşuyordu. KONGRE SAATİ geldi çattı. İşte burda beni en fazla üzen tutum-davranışlar meydana geldi. Değerli delegeler gelmiş, kongre başlayacak, kendilerini MHP'li gören ancak; "Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletini kendine temel felsefe edinen" MHP'ye hiç yakışmayan, MHP'nin sırtında saltanat sürmeyi kendilerine şiar edinen 8-10 kişilik münafık gurup, şöyle bir baktım; MHP MUT İlçe Kongresini sabote etemek için;
- Ağaç gölgesinde,
- Otomobil içinde,
- Çeleni altında,
- Duvar diplerinde,
birebir veya cep telefonlarıyla delegeleri salona girmeyin, girerseniz hazirun cetvelini imzalamayın, imzalarsanız oy kullanmayın, kullanırsanız boş kullanın diyerek iknaya çalıştılar. YAPTIKLARINDAN BEN ÜZÜLDÜM, UTANDIM, ONLAR UTANMADI. OLMADI. BAŞARAMADILAR. MÜNAFIKLIK VE ÇUKUR SİYASETI TUTMADI. ZİRA, SAYGI DEĞER DELEGELERİMİZ BUNLARA İTİBAR ETMEDİ. 
Buradan bu beylere söylüyorum. Önünüzde iki yol var. Sizin ben olsam;
1- Adam gibi adamların partisi olan MHP'den istifa ederim.
2- Dünyada kimse beni görmesin diye "çukur" kazdırır içine girer üstümü örtün derim.
SON SÖZ: Sanal ortamdaki "face"lerinizle, hayatınıza kaldığınız yerden devam edin. MUT'tan ANKARA'ya MHP'li olan arkadaşlarımızın hiç birine ne kalite olarak, kapasite olarak, kalibre olarak, ne kaburga olarak, ne de omurga olarak erişemezsiniz. Siz cebinizdeki kuruşlarınzla oynamaya devam edin VE LÜTFEN MHP'NİN SIRTIDAN DÜŞÜN.
SAYGILARIMLA.


1741 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...! - 06/03/2019
ELİMİZİN VE ELİN YAPTIĞI TABUTLARDAKİ HAYATIMIZ VE KAÇINILMAZ OLAN AKİBETİMİZ...!
KOLTUK SEVDASI - 27/02/2019
KOLTUK SEVDASI
PROMOSYON - 20/02/2019
PROMOSYON
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ? - 13/02/2019
ENFLASYON DÜŞTÜ MÜ? DÜŞÜRÜLDÜ MÜ?
TRUMP MI? TRAMPET Mİ? - 30/01/2019
TRUMP MI? TRAMPET Mİ?
ATATÜRK VE KRAL...! - 19/12/2018
ATATÜRK VE KRAL...!
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...! - 12/12/2018
IVIR ZIVIR İŞLER VE MASKARALIK...!
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...! - 05/12/2018
FAS´IN FESİYLE FAS´LI DEĞİL, FESLİ KADİR...!
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...! - 28/11/2018
SÖZÜM; MAHALLİ SEÇİMDE MHP´DE BİR ADIM ÖNE ÇIKMAK İSTEYENLERE...!
 Devamı