Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam136
Toplam Ziyaret583000
Takvim
Saat
HASAN KURTULAN
mutludegerleme@gmail.com
NİHAYET MÜDAHALE EDİLDİ
21/02/2018
Son İki yazımda İlçe olarak sosyal, ekonomik ve demografik problemlerimizi yazmıştım. İyi niyetli ve dikkatleri kişilere değil, problemlere çekmeye çalışan yazılardı, yoğun ilgi ve geri dönüşler için teşekkür ediyorum.
Üçüncü yazı olarak İlçemizdeki malumunuz olan ve bir Mut'lu olarak mahcubiyetle dile getirebildiğimiz konuyu ele almayı düşünürken, yetkililerin nihayet harekete geçtiğini öğrendim ve sosyal medya hesabımdan görüşlerimi paylaştım. Tarafımı belli etmek ve yine tarihe not düşmek bakımından, aşağıda görüşlerimi tekraren arz ediyorum.
İLÇEMİZ HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDERİM, ALLAH RAZI OLSUN!
Çok uzun süredir rahatsız olduğumuz, toplum olarak sürekli homurdanıp karnımızdan konuşarak sızlandığımız, arada bir yerel medyada utangaç tavırlarla yer alabilen, İlçe ekonomisini sömüren, aileleri parçalayan, kendilerini Kanunların üzerinde görüp istedikleri gibi at oynatan bir takım yapıların oluştuğu, insanları maddi anlamda bitirip modern köleler haline getiren şu iğrenç gazino-pavyon düzenine el atıp gereğini yapan Adlî ve güvenlik personellerine cân-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Bizlerin ve evlatlarımızın geleceğini ipotek altına alan, toplumu çürütüp kokutan bu yapıların, bedeli ne olursa olsun bu İlçeden uzaklaştırılması şarttır. Böyle yapılırsa, bizzat bu işlerden rant elde edenler bile ileride sizlere duacı olacaklardır. Lütfen geri adım atmayın.
Bu çok değerli adımı atan sayın yetkililerimiz, lütfen Yasaların ve toplum vicdanının emrettiği şekilde gereğini yapmaktan çekinmeyiniz! İlçemiz insanlarının çok çeşitli sebeplerden sesinin zayıf çıkmasına aldırış etmeyin, halkımızın gönülden desteği ve duaları sizinledir.
Tüm hemşerilerimizi de atılan bu doğru adımda taraf olmaya davet ediyorum, unutmayalım, bu hem İlçemize hem de evlatlarımıza borcumuzdur.
Bu kadar geniş bir soruşturmada, sehven veya hataen bu soruşturmaya dahil edilmiş masumlar varsa da acilen temize çıkartılmalarını ümit ve talep ederiz.
Böyle bir yazıyı yayınlayarak kayıtsız şartsız hemşerilerimizden taraf olduğunu gösteren Mut'tan Haber Gazetemiz sahibi Ali Yaver SOYLU beye de teşekkür ederim.
Her açıdan temiz bir Mut hepimizin hakkı ve evlatlarımıza borcumuzdur.


1190 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

PİYASANIN ÜMÜĞÜ SIKILIRKEN - 10/08/2022
PİYASANIN ÜMÜĞÜ SIKILIRKEN
KIYMETİ OLMAZ DEMİŞTİM - 03/08/2022
KIYMETİ OLMAZ DEMİŞTİM
BAL KABI BAL, SİRKE KABI SİRKE SIZDIRIR - 06/07/2022
BAL KABI BAL, SİRKE KABI SİRKE SIZDIRIR
KAZANAN KİM? - 29/06/2022
KAZANAN KİM?
BABAM, (FOTOĞRAFÇI) ORHAN KURTULAN - 22/06/2022
BABAM, (FOTOĞRAFÇI) ORHAN KURTULAN
CAMBAZA BAK! - 15/06/2022
CAMBAZA BAK!
NE YAPARLARSA DÜZELİR? - 08/06/2022
NE YAPARLARSA DÜZELİR?
DURUM ANALİZİ - 13/04/2022
DURUM ANALİZİ
SITKI SOYLU AMCAM - 30/03/2022
SITKI SOYLU AMCAM
 Devamı